Het team van ODBS Nijenstein bestaat uit de volgende mensen:

- Groep 1-2:      Cora Kuyper
                            maandag t/m donderdag
                            c.kuyper@lauwerseneems.nl

                            Marlous Dijksma
                            vrijdagochtend

- Groep 3-4:       Kees Schulte
                             woensdag, donderdag
                             lid van de MR
                             ICT-co÷rdinator
                             k.schulte@lauwerseneems.nl

                            Nienke de Jong
                            maandag, dinsdag en vrijdag
                            Dalton-co÷rdinator
                            n.dejong@lauwerseneems.nl

- Groep 5-6:       Greetje Tolhuizen   
                             maandag t/m donderdag
                             lid van de MR
                             g.tolhuizen@lauwerseneems.nl

                            Kees Schulte
                            vrijdag
                            k.schulte@lauwerseneems.nl


- Groep 7-8:       Inge Bisschop
                             maandag t/m vrijdag



Schoolleider:    Sarah Diekstra
                            aanwezig op maandag, dinsdag en donderdag
                            nijenstein@lauwerseneems.nl
                
                            Rijanne de Boer
                            
aanwezig op vrijdag



De intern begeleider is:    Anja Meijer
                                                 

De vakleerkracht gymnastiek is:   Mignon Hekkema
                                                              aanwezig op woensdag
                                                              m.hekkema@lauwerseneems.nl

De vakleerkracht GVO/HVO zijn:    Ria Ajani (GVO)
                                                                aanwezig op vrijdag
                                                                Raajani@solcon.nl

                                                                 Richt Bouma (HVO)
                                                                 aanwezig op vrijdag
                                                                 Richtbouma@hotmail.com