Het team

Het team van ODBS Nijenstein bestaat uit de volgende mensen:


Groep 1/2/3 

Willemien Zigterman
maandag t/m donderdag
w.zigterman@lauwerseneems.nl
Julia Toonder
vrijdag
julia.toonder@lauwerseneems.nl
                            

Groep 4/5/6:                                           

Ilona Ohlsen                          
maandag, woensdag, donderdag en vrijdag             
i.ohlsen@lauwerseneems.nl
Rick Groenewold
dinsdag
r.groenewold@lauwerseneems.nl
 

Groep 7/8

Julia Toonder
maandag, dinsdag en woensdag
julia.toonder@lauwerseneems.nl
Rick Groenewold                           
donderdag en vrijdag
r.groenewold@lauwerseneems.nl
ICT-coördinator
 

Ondersteuning 

Inge Bisschop
maandag, dinsdag
i.bisschop@lauwerseneems.nl

 

Vakleerkracht gymnastiek 

Vacature
woensdag     
 

Vakleerkracht muziek

Greetje Schutter
dinsdag
              

Vakleerkracht GVO/HVO

Alberta de Vries (GVO)
Richt Bouma (HVO)
woensdag                   
                                         

Intern begeleider

Belinda Bosscher
woensdag
 

Administratief medewerker

Jantina Grommers
 

Directeur   

Eddy lukje
maandag, woensdag en vrijdag (om en om)
e.lukje@lauwerseneems.nl
nijenstein@lauwerseneems.nl