BSO en VSO op Nijenstein van start!

15-01-2020
Het is een feit! De voorschoolse-, naschoolse en kinderopvang gaat open in Zandeweer 😀.
Het is een feit! De voorschoolse-, naschoolse en kinderopvang gaat open in Zandeweer 😀.
Er zijn nu een aantal aanmeldingen binnen. We starten in ieder geval op de dinsdag, donderdag en vrijdag. Voor de andere dagen is er flexibele opvang, de BSO/VSO/Kinderopvang kan dan ook op de andere dagen open zijn als er een leerling is aangemeld voor die dag.

Hiermee is onze school nog mee toegespitst op de streekfunctie die zij al heeft. Dit vinden wij belangrijk omdat wij binnen Lauwers en Eems de enige openbare Dalton school zijn. Onze leerlingen uit dorpen rondom Zandeweer zoals Oudeschip, Roodeschool, Uithuizermeeden en Uithuizen kunnen op deze manier worden opgevangen ook buiten de reguliere schooltijden.

Totaal zijn er 10 kinderen aangemeld. Sommige kinderen hebben vaste dagen, sommige kinderen hebben flexibele dagen.

Er is op alle dagen nog ruimte! Dus wilt u uw kind nog aanmelden, dan kan dat op: www.kindh.nl (of nu nog www.peuterspeelzaleneemsmond.nl). Ook liggen er inschrijfformulieren op school. Vraag naar de mogelijkheden en in overleg is er veel mogelijk.